تور هوایی باکو

یخورده در مورد آذربایجان و تور باکو صحبت کنیم :

در تور باکو ما به کشور و شهری خواهیم رفت که ویژگی های زیر رو داره:

کشور آذربایجان همانطور که میدونید تو شمال ایران قرار داره و از طریق دو مرز آستارا و بیله سوار با کشور ایران ارتباط داره.  که اکثرا در تور باکو بصورت زمینی از مرز آستارا استفاده می شود و فعلا بصورت ۲۴ ساعته به فعالیت خود ادامه میده. پایتخت این کشور باکو هست و در واقع مهم ترین شهر این کشور به حساب می آید. باکو تقریبا در شرق این کشور واقع شده و تقریبا دور تا دور این شهر رو دریای خزر فرا گرفته. بخاطر مجاورت باکو با دریای خزر این شهر بشدت مورد توجه علاقمندان گردشگری قرار گرفته و به یک شهر توریستی محبوب بین شهر های منطقه تبدیل شده است.

اگر میخواین هم از جاذبه دریای خزر استافاده کنید و هم اینکه از هوای شرجی دور باشید میتونید این لذت رو در باکو تجربه کنید چرا که در باکو دیگه خبری از هوای شرجی شمال نیست. شهر باکو با باد های خودش هیچ رطوبتی رو در این شهر باقی نمیذاره. 

شهر باکو علاوه بر سرسبزی که به واسطه دریای خزر به وجود آمده دارای یک نظام شهری مدرن و کلاسیک هم هست. مدرن بواسطه حضور شرکت های خارجی و سرمایه گزاری های جدی در این کشور و ایجاد زیر ساخت های گردشگری و خدماتی و کلاسیک از این جهت که شهر اصالت خود را نیز حفظ کرده و از آن محافظت میکند. مدیریت شهری باکو این تقابل بین این دوسبک را به زیبایی به نمایش در آورده است.  اگر بخوایم در مورد مدیریت شهری این کشور صحبت کنیم باید به این نکته هم اشاره کنیم که این شهر دارای یک تمرکز جاذبه ای هم هست که با پای پیاده امکان مراجعه به هر کدام از جاذبه ها رو در کمترین زمان خواهید داشت.

در تور باکو که توسط شرکت های توریستی به عنوان مثال شرکت اولدوز گشت برگزار می شود معمولا جاذبه هایی مانند مرکز حیدر علی اف، شهر قدیمی، پارک مفاخر، خیابان شهیدان و بام باکو مورد بازدید قرار می گیرد که هر کدام  قصه خاص خودش رو داره که در بخش جاذبه های باکو بطور مفصل به توضیح مفصل آن پرداخته شده است.

اگر میخواید در تور باکو در زمان هایی که بصورت شخصی و جدا از تور در شهر گردش میکنید خیلی در هزینه ها صرفه جویی کنید حتما از اوبر برای گرفتن تاکسی استفاده کنید. همچنین از کارت های تخفیف اولدوز کارت که مراکز زیادی از رستوران ها، مراکز خرید، مراکز تفریحی و … تحت قرارداد این کارت ها هستند.

یه نکته ای که باید بهش اشاره کرد در تور باکو داشتن سیم کارت هست که بسیاری از کار هارو عملیاتی میکنه. مثلا شما در صورت داشتن سیم کارت هست که میتونید از نرم افزار اوبر استفاده کنید و یا اینکه با یکدیگر در مواقعی که کنار هم نیستید هماهنگ شوبد تا کمتر معطل شوید.

امیدوارم اطلاعات خوبی رو در مورد شهر باکو در اختیارتون گذاشته باشم و بتونید از این اطلاعات به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. مطالب بیشتر رو میتوانید در بخش های مختلف سایت مطالعه بفرمائید.

 

جهت رزرو تور باکو و یا رزرو هتل های باکو با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

۷۱۰۵۷۸۹۸ – ۰۲۱