میدان فواره باکو

میدان فواره باکو دقیقا کجاست؟

شاید برای شما هم سوال شده باشد که دقیقا کجاست. اگر قبلا به باکو سفر کرده باشید یا قصد سفر به این شهر را داشته باشید حتما میدانید که زنده ترین نقطه باکو که به قلب آن شهرت دارد میدان فواره است.
این جاذبه زیبا دقیقا عکس زیر است:

 

.

اما خیلی ها با اینکه بارها به باکو سفر کرده اند اما باز هم دقیقا نمیدانند کدام میدان فواره است و آنرا با میدان روبروی مک دونالد که دارای چند کره میباشد اشتباه میگیرند، میدانی که آنرا اشتباه میگیرند عکس زیر است:

 

.

که البته این را هم بگویم که این دو میدان با هم فاصله چندانی ندارند و با چند دقیقه پیاده روی میتوانید فاصله میان این دو را طی کنید. اگر بخواهید خیلی نزدیک این میدان اقامت داشته باشید؛ دو هتل در نزدیکی این جاذبه قرار دارد: هتل ۴ ستاره آزکوت و هتل ۵ ستاره تیاتر روم. هتل آزکوت جزء هتل های ۴ ستاره معمولی و تیاتر روم جزء ۵ ستاره های خوب است.

.

 

این میدان کاربردهای بسیار زیادی دارد؛ هم محلیست برای گشت و گذار مخصوصا شب گردی که فواره آن رنگی میشود و در تاریکی شب میدرخشد و هم محلیست برای خرید و هم برای رستوران گردی که دو رستوران پرطرفدار مک دونالد و کی اف سی در نزدیکی این میدان قرار دارد. علاوه بر این ها و به قول یکی از مسافران محلی مناسبی هم برای قرارهای عاشقانه میباشد چراکه در نزدیکی این میدان کافه های دنجی هم وجود دارد.

اما پیشنهادی که برای شما داریم این است که با توجه به کوچک بودن شهر باکو خیلی نگران این مسئله نباشید که نزدیک این میدان اقامت داشته باشید چراکه هر کجای باکو باشید براحتی میتوانید به این نقطه دسترسی پیدا کنید و از برنامه های شبانه آن لذت ببرید. 

 

جهت رزرو تور هوایی و زمینی باکو تماس بگیرید. ۷۱۰۵۷۸۹۸ – ۰۲۱