هتل آلتوس باکو / Hotel Altos Baku

هتل آلتوس باکو هتلیست ۵* واقع در کشور جمهوری آذربایجان. هتلی با قیمت مناسب که در فاصله ۱۰ دقیقه ای از مرکز شهر قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با هتل همراه ما باشید:

 

اتاق های آلتوس باکو

این هتل در پنج طبقه می باشد. شما می توانید از این هتل با پیاده به مرکز تفریحی و فرهنگی حیدر علی اف بروید. اتاقها به سبک کلاسیک آراسته شده اند بطوریکه در آنها احساس راحتی خواهید کرد. تهویه هوای مطبوع و تلویزیون ماهواره ای و حمام خصوصی از امکانات اتاقهای هتل میباشد.

دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان در فضای داخلی هتل برای مهمانان مهیا شده است. 

 

رستوران هتل آلتوس باکو

در این رستوران از انواع و اقسام غذاهای آذربایجانی و بین المللی لذت ببرید؛ صبحانه هر روز صبح در بوفه رستوران هتل سرو میشود. 

 

دسترسی هتل آلتوس باکو

هتل ۵ ستاره آلتوس در فاصله ۱۰ دقیقه ای تا مرکز شهر باکو واقع شده است و با پیاده روی ۱۰ دقیقه ای میتوان به منطقه تاریخی شهر و مرکز حیدر علی اف رسید.

بهترین قسمت باکو جنوب غرب آن است که شامل خیابان نظامی، شهر قدیمی، بلوار باکو و … است.

هتل آلتوس باکو در فاصله ۱۰ دقیقه ای تا این نقطه قرار دارد و از نظر موقعیت یکی از هتل های نسبتا خوب محسوب میشود، نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید، چند ایستگاه اتوبوس در نزدیکی این هتل قرار گرفته است. با چند دقیقه پیاده روی به مرکز خرید دسترسی پیدا می کنید.

برای رفتن از مرکز شهر و یا هتل به سایر نقاط هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی داشته باشید، تنها با پرداخت چند منات (واحد پول آذربایجان) این سیم کارت را تهیه کنید، حالا هم آماه رفتن به سایر نقاط شهر باشید.

 

امکانات هتل آلتوس باکو
صبحانه، استخر و سونا، اتاقهای یک و دو تخته، استخر، اینترنت، برق اضظراری، پارکینگ، تلفن، تلویزیون، لباس‌شویی‌ و  خشکشویی، رستوران آذربایجانی، سرویس فرنگی، سشوار، سونا، صندوق امانات، لابی، مینی بار.
فاصله تا مراکز مهم
فاصله تا فرودگاه: ۲۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا سفارت کانادا: ۰۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر: ۱۰ دقیقه با ماشین

 

عکس های بیشتر هتل