هتل آناتولیا باکو

هتل آناتولیا باکو یکی از هتل های ۴* شهر باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان است.

اگر به دنبال هتل ۴* با کیفیت خوب و قیمت مناسب هستید، هتل آناتولیا گزینه بسیار خوبیست؛ هتلی که با توجه به قیمت مناسبش دارای امکانات بسیار زیادی است. برای آشنایی بیشتر با هتل همراه ما باشید.

 

اتاق های هتل آناتولیا باکو

هتل آناتولیا دارای اتاق های دبل، سینگل، توئین و خانوادگی است. شما با توجه به تعداد نفراتتان میتوانید این اتاق ها را رزرو کنید. لازم به ذکر است که در اتاق های خانوادگی حداکثر ظرفیت ۵ نفر میباشد. اتاق ها بزرگ هستند و به راحتی میتوانید درون اتاق جابجا شوید. سشوار، اتو، تلویزیون، تهویه، صندوق امانات و … درون اتاق در دسترس شما است.

 

رستوران و کافه هتل آناتولیا باکو

رستوران این هتل در طبقه ششم واقع شده است و ۲۴ ساعته از مهمانان خود پذیرایی میکند.

رستورانی بزرگ که با انواع و اقسام غذاهای محلی و بین المللی از شما پذیرایی میکند؛ مکانی مناسب برای صرف غذا و گذاشتن قرارهای کاری. قسمت دیگر هتل بار آن است که این قسمت ۲۴ ساعته در دسترس شماست و از انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی هم میتوانید استفاده کنید.

 

دسترسی هتل آناتولیا باکو

بهترین قسمت باکو جنوب غرب آن است که شامل خیابان نظامی، شهر قدیمی، بلوار باکو و … است.

اگر بخواهید از هتل آناتولیا به مرکز شهر بروید بایستی حدود ۱۰ دقیقه با ماشین طی کنید تا به مرکز شهر برسید، نگران حمل و نقل عمومی باکو هم نباشید؛ چند ایستگاه اتوبوس در دسترس شماست. کافیست ۸ دقیقه پیاده روی کنید تا به این ایستگاه ها برسید.

برای رفتن از مرکز شهر و یا هتل به سایر نقاط هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی داشته باشید، تنها با پرداخت چند منات (واحد پول آذربایجان) این سیم کارت را تهیه کنید، حالا هم آماه رفتن به سایر نقاط شهر باشید.

این هتل نزدیک مطقه گنجلیک است و اگر چند دقیقه پیاده روی کنید میتوانید به مترو گنجلیک دسترسی داشته باشید.

 

امکانات هتل آناتولیا باکو

.

صبحانه، اتاقهای یک و دوتخته، تلفن، تلویزیون، رستوران، سرویس فرنگی، استخر، سونا، جکوزی، صندوق امانات
 .
آدرس دقیق هتل
 .
Yusif Vazirov Street 108, AZ1117 Bakü, Azerbaycan
عکس های بیشتر 
 .