هتل اطلس باکو

هتل اطلس باکو هتلیست ۵* واقع در کشور جمهوری آذربایجان. هتلی با قیمت مناسب که حدود ۱۵ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد و تنها ۱ سال از زمان ساخت آن میگذرد. برای آشنایی بیشتر با این هتل نوساز همراه ما باشید:

 

اتاق های هتل اطلس باکو

از زمان ساخت هتل ۱ سال میگذرد؛ در نتیجه هتل نوسازی محسوب میشود. این هتل بین ۸۰ تا ۹۰ اتاق را پوشش میدهد و شما براحتی میتوانید در این هتل اقامت کنید. اتاق ها به سبک مدرن طراحی شده و با رنگ های گرم تزئین شده است. سایز اتاق ها هم طبق استاندارهای جهانی است و جابجایی در آن راحت میباشد.

دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان در فضای داخلی هتل برای مهمانان مهیا است.

 

[rev_slider advertisement]

 

رستوران هتل اطلس باکو

رستوران این هتل در طبقه همکف قرار دارد، مسافرانی که در این هتل اقامت دارند میتوانند وعده صبحانه را در این هتل میل کنند.

دسترسی هتل اطلس باکو

هتل ۵ ستاره آلتوس در فاصله ۱۵ دقیقه ای از مرکز شهر باکو واقع شده است و با پیاده روی ۱۰ دقیقه ای میتوان به مترو نریمانوو دسترسی داشته باشید.

بهترین قسمت باکو جنوب غرب آن است که شامل خیابان نظامی، شهر قدیمی، بلوار باکو و … است.

هتل اطلس در جنوب غرب باکو قرار دارد و از نظر موقعیت، موقعیت نسبتا خوبی دارد، نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید، چند ایتگاه اتوبوس در نزدیکی شما قرار دارد.

برای رفتن از مرکز شهر و یا هتل به سایر نقاط هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی داشته باشید، تنها با پرداخت چند منات (واحد پول آذربایجان) این سیم کارت را تهیه کنید، حالا هم آماه رفتن به سایر نقاط شهر باشید.

 

امکانات هتل اطلس باکو
 صبحانه، اتاقهای یک و دوتخته، اینترنت، تاکسی سرویس، تلفن، تلویزیون، تهویه مطبوع کامل، حمل و نقل، لباس‌شویی‌ و خشکشویی، رستوران، سرویس فرنگی، سشوار، صندوق امانات، لابی، ماهواره، دیسکو رایگان
 .
فاصله تا مراکز مهم
فاصله تا فرودگاه: ۲۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا سفارت: ۰۸ دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر: ۱۵ دقیقه با ماشین
برای رزرو هتل با شماره ۰۲۱۶۶۸۹۰۶۸۹ تماس حاصل فرمایید.