هتل جیره باکو

هتل جیره باکو یکی از هتل های ۳* کشور جمهوری آذربایجان است.

اگر دوست دارید مهمان شهر قدیمی باکو باشید و در قلب باکو اقامت کنید، هتل جیره انتخاب بسیار مناسبی است؛ پس همراه ما باشید.

اتاق های هتل جیره باکو

هتل جیره دارای اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت میباشد. اتاق هایی که بر اساس هزینه ای که پرداخت میکنید عموما قیمت های متفاوتی هم خواهد داشت و بر همان اساس طراحی اتاق هم متفاوت میباشد. طراحی داخلی این هتل و رنگ آمیزی آن منحصر به فرد بوده و حس آرامش را منتقل می کند.

 

دسترسی هتل جیره باکو

با اقامت در هتل جیره به همه چیز دسترسی خواهید داشت؛ از مغازه ها، کافه ها، رستوران ها گرفته تا وسایل حمل و نقل عمومی. این هتل درست در قلب باکو و شهر قدیمی قرار گرفته است؛ کافیست ۱۰ دقیقه پیاده روی کنید تا به مترو ایچری شهر برسید. دسترسی به ساحل هم که به راحتی با ۵ دقیقه پیاده روی امکان پذیر است.

نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید؛ برای رفتن از مرکز شهر و یا هتل به سایر نقاط هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی داشته باشید، تنها با پرداخت چند منات (واحد پول آذربایجان) این سیم کارت را تهیه کنید، حالا هم آماه رفتن به سایر نقاط شهر باشید.

 

امکانات هتل

از امکانات هتل می توان به اینترنت وای فای رایگان، رستوران، و تلویزیون فلت با قابلیت اتصال به کانال های ماهواره ای اشاره کرد. پذیرش این هتل در تمام ساعات شبانه روز، فعال است. هتل جیره همچنین به اقامت کنندگان دوچرخه و اتومبیل به صورت کرایه ای، واگذار می کند.

 

فاصله هتل تا مراکز مهم

فاصله تا سفارت: ۲۰ دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه: ۳۰ دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر: واقع در مرکز شهر

 

گالری عکس