هتل دیزاین

هتل دیز این باکو یکی از هتل های ۴* شهر باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان است. مسلما اگر در باکو دنبال هتل های زنجیره باشید؛ این هتل یکی از انتخاب های شما خواهد بود.این هتل برای کسانی که میخواهند مهمان هتل ۴* باشند و هزینه کمی بکنند بسیار مناسب است. در ادامه از هتل دیز این بیشتر بدانید:

اتاق های هتل

هتل دیز این باکو درست درنزدیکی جنوب غرب این شهر (مرکز شهر) واقع شده است و با ماشین حدود ۱۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. این هتل با طبقات متعدد پذیرای مهمانان خواهد بود. این هتل با اتاق های دبل، سینگل، توئین و ۴ تخته آماده پذیرایی از مهمانان است.

اما میرسیم به امکانات و ویژگی اتاق های هتل؛ اتاق ها عموما بسیار بزرگ هستند و منظره بیشتر آنها دریا است، میتوانید پولهایتان را درون گاوصندوق اتاقتان بگذارید. چایی ساز و قهوه ساز هم دم دستتان است. در ضمن در هر اتاق هم بصورت جداگانه اتو قرار دارد.

 

هتل دیز این
هتل دیز این باکو

رستوران و کافه هتل

رستوران هتل دیز این طبقه همکف واقع شده است که لازم به ذکر است با گذشتن از چند پله میتوانید به رستوران دسترسی پیدا کنید؛ در این رستوران غذاهای اروپایی و آذربایجانی سرو میشود.

 

رستوران هتل دیز
هتل دیز این

دسترسی هتل

مترو khataei در فاصله ۰۵ دقیقه ای این هتل قرار دارد و جزء هتل هایی با موقعیت نسبتا خوب محسوب میشود. نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید همه چیز در دسترس شماست، مترو و اتوبوس. برای رفتن به سایر نقاط شهر هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید.

 

نمای هتل دیز
هتل دیز این
امکانات هتل:
صبحانه، اتاقهای یک و دوتخته، استخر، اینترنت، تالار کنفرانس، تاکسی سرویس، تلفن، تلویزیون، تهویه مطبوع کامل، حمل و نقل، لباس‌شویی‌ و خشکشویی، رستوران، سرویس فرنگی، صندوق امانات، ماهواره.
.
 فاصله تا مراکز مهم
فاصله تا فرودگاه: ۲۵ دقیقه
فاصله تا مرکزشهر: ۱۵ دقیقه
فاصله تا سفارت: ۲۵ دقیقه
.
جهت رزرو تور و هتل در باکو با شماره ۰۲۱۶۶۸۹۰۶۸۹ تماس حاصل فرمایید.
.
عکس های بیشتر
.