هتل دیپلمات باکو

هتل دیپلمات باکو یکی از هتل های ۳* شهر باکو، پایتخت کشور جمهوری آذربایجان است.

اگر بودجه نسبتا کمی دارید و قصد دارید در مرکز باکو اقامت داشته باشید هتل دیپلمات گزینه خوبیست. برای آشنایی بیشتر با هتل دیپلمات همراه ما باشید.

 

اتاق های هتل دیپلمات باکو

این هتل ۳* دارای انواع اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت میباشد که سوئیت ها هم به رو به دریا و رو به شهر تقسیم میشود. اتاق ها با رنگ های گرم و معمولی تزئین شده اند و محل مناسبی برای استراحت است.

 

رستوران هتل دیپلمات باکو

اگر قصد این را داشتید که وعده های غذایی میل کنید تنها میتوانید صبحانه را در این هتل میل کنید اما سایر وعده های غذایی را میتوانید در خارج از رستوران میل کنید. این هتل دارای ۵ طبقه است که طبقه اول تا چهارم اتاق و طبقه پنجم رستوران میباشد.

 

دسترسی هتل دیپلمات باکو

هتل ۳* دیپلمات باکو در مرکز شهر باکو واقع شده است و با پیاده روی ۱۰ دقیقه ای میتوان به مترو ۲۸ می و جعفر جبارلی رسید. بهترین قسمت باکو جنوب غرب آن است که شامل خیابان نظامی، شهر قدیمی، بلوار باکو و … است.

هتل دیپلمات هم دقیقا در جنوب غرب باکو قرار دارد و از نظر موقعیت یکی از هتل های محبوب است، نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید، مترو ۲۸ می تنها در چند قدمی شما قرار دارد و بلوار باکو هم دقیقا روبروی هتل قرار گرفته است. با چند دقیقه پیاده روی به مرکز خرید ۲۸ مال دسترسی پیدا می کنید.

برای رفتن از مرکز شهر و یا هتل به سایر نقاط هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی داشته باشید، تنها با پرداخت چند منات (واحد پول آذربایجان) این سیم کارت را تهیه کنید، حالا هم آماه رفتن به سایر نقاط شهر باشید.

 

امکانات هتل دیپلمات باکو

صبحانه، اینترنت، تاکسی سرویس، تلفن، تلویزیون، تهویه مطبوع کامل، حمل و نقل، لباس‌شویی‌ و خشکشویی، رستوران، سرویس فرنگی، صندوق امانات، ماهواره.
فاصله تا مراکز مهم
فاصله تا سفارت: ۵ دقیقه
فاصله تا فرودگاه: ۳۰ دقیقه
فاصله تا مرکز شهر: واقع در مرکز شهر
عکس های هتل را از نزدیک ببینید