هتل لایف هالیدی باکو

هتل لایف هالیدی باکو، یکی از هتل های ۳* این شهر زیبا واقع در جمهوری آذربایجان است. هر هتلی ویژگی منحصر بفردی دارد که آنرا از سایر هتل ها متمایز میکند؛ بدون شک تمیزی و بزرگی اتاق های لایف و برخورد بسیار عالی و دوستانه پذیرش این هتل نظر شما را به خود جلب میکند.

اما گزینه بهتر

دومین گزینه ای که شما برای انتخاب هتل لایف هالیدی پیش روی خود قرار میدهید، قیمت بسیار عالی با توجه به تمیزی و بزرگی اتاق های این هتل است. شما با پرداخت هزینه ای بسیار اندک میتوانید از اقامت در این مکان لذت ببرید.

 

اتاق های هتل لایف هالیدی

بدون شک اقامت در هتل یک طبقه، نقلی و با داشتن ۷ اتاق بزرگ و تمیز تجربه ای متفاوت خواهد بود. اولین ورودی هتل لایف هالیدی راهرویی نخودی رنگ است که این اتاق ها از چپ و راست آنرا پوشش میدهد.

 

بزرگی اتاق ها

هتل لایف هالیدی به اتاق های بزرگش معروف است، اتاق هایی که دارای کمد دیواری بسیار بزرگی هم است و شما براحتی میتوانید وسایل خود را درون کمد جای دهید.

همچنین این اتاق ها تلوزیون و یخچال را هم داراست؛ یخچالی پر از نوشیدنی و مواد خوراکی که البته بایستی برای استفاده از آنها پول پرداخت کنید.

 

نگران چروک شدن لباس نباشید

اگر لباستان چروک شد و قصد داشتید اتویی به آن بزنید نگران نباشید؛ لباستان را به پذیرش هتل لایف هالیدی تحویل دهید و ۲ منات پرداخت کنید تا لباس اتو شده را تحویل بگیرید.

 

حتی آب معدنی

نگران آب معدنی هم نباشید هر بار که اتاق شما را تمیز میکنند بتری های آب را درون یخچال قرار میدهند. لازم به ذکر است که درون راهرو آب سرد کن قرار دارد و هر زمان که شما خواستید میتوانید بتری آب خود را پر کنید.

 

رستوران هتل لایف هالیدی

بمحض اینکه از اتاقتان بیرون می آیید درست در کنار در ورودی، سمت راست چند پله وجود دارد که شما را به سمت محل صبحانه راهنمایی میکند.

شما میتوانید از ۸ تا ۱۰ صبح، هر روز صبحانه تان را در این رستوران کوچک و نقلی میل کنید. شاید اولین چیزی که ازین رستوران نظر شما را به خود جلب کند معماری سنتی و خودمانیه این رستوران است که باعث میشود صبحانه دلچسب تری را میل کنید.

 

دسترسی هتل لایف هالیدی

مسلما بهترین قسمت شهر باکو، جنوب غرب آن میباشد که شامل خیابان نظامی، بلوار باکو، شهر قدیمی و … میباشد اگر بخواهید از هتل لایف به این نقاط دسترسی پیدا کنید بهترین راه، خرید یک عدد سیم کارت آذربایجانی (تنها با پرداخت ۳ منات سیم کارت را تهیه کنید) و پس از آن نرم افزار اوبر را روی تلفن همراه خود نصب کنید و با هزینه کم و براحتی تا دورترین نقاط شهر را طی کنید.

تنها ۱۰ دقیقه زمان میبرد که شما از هتل لایف تا مرکز شهر را طی کنید.

اگر مایل بودید از حمل و نقل عمومی در باکو استفاده کنید بهترین راه استفاده از اتوبوس است؛ نزدیک ترین مترو هم ۲۸ می است که حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی لازم دارید برای رسیدن به این ایستگاه.

برای رفتن به مراکز خرید هم با طی کردن ۱۰ دقیقه میتوانید به مراکز خرید دسترسی پیدا کنید.

 

امکانات هتل لایف هالیدی

صبحانه بوفه باز، اتاقهای ۱ و ۲ تخته، خانوادگی، اینترنت با سرعت دسترسی بالا، خط تلفن مستقیم، تلویزیون ماهواره ای، تهویه هوای مطبوع، لباس‌شویی‌ و خشکشویی، سالن غذاخوری، پذیرش شبانه روزی، صندوق امانات، خدمات ماساژ.

اتاق های بزرگ هتل را فراموش نکنید!!

 

آدرس دقیق هتل لایف هالیدی

Kaverochkin Street, 127, AZ1007 Baku, Azerbaijan

 

فاصله تا مراکز مهم

فاصله تا فرودگاه: ۴۰ دقیقه

فاصله تا سفارت کانادا: ۱۵ دقیقه

فاصله تا مرکز شهر: ۱۰ دقیقه

 

برای رزرو تور و هتل باکو کلیک کنید

 

 

گالری تصاویر