هتل مترو سیتی باکو

هتل مترو سیتی باکو یکی از هتل های ۵* واقع در کشور جمهوری آذربایجان است.

هتلی که به قول یکی از مسافران هنوز بوی نویی میدهد؛ پس نگران تمیزی و کیفیت هتل نباشید، پول کم در ازای کیفیت بالا.

 

اتاق های هتل مترو سیتی

قیمت اتاق یک تخته و دو تخته این هتل در مقایسه با هتل های ۵ ستاره دیگر، مناسب تر است.

این هتل دارای دو نوع اتاق می باشد که یک طرف آن همه بصورت استاندارد و طرف دیگر آن همه بصورت سوپریور می باشد. اندازه اتاق ها بسیار مناسب و لذت بخش است و مسافر اصلا احساس خفگی و کوچک بودن نمی کند. از نکات مهم این هتل می شود به رنگ آمیزی آرامش بخش آن اشاره کرد چرا که حس خوبی را به آدم منتقل کرده و انرژی خاصی به انسان می دهد.

 

دسترسی هتل مترو سیتی

هتل ۵ستاره متروسیتی، هتلی تازه تاسیس در مرکز شهر باکو است. این هتل به خاطر نزدیکی با مرکز خرید گنجلیک و داشتن فاصله کم با باغ وحش باکو و مرکز فرهنگی حیدر علی اف از موقعیت گردشگری مناسبی برخوردار است. اما اگر خواستید به سایر نقاط باکو بروید نگران هزینه رفت و آمد خود نباشید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی بگیرید و سپس نرم افزار اوبر را روی تلفن همراه خود نصب کنید، همان تاکسی آنلاین خودمان است؛ سپس به هر کجای شهر که مایل بودید بروید.

 

امکانات هتل مترو سیتی

هتل مترو سیتی دارای امکاناتی همچون سالن بدنسازی، بوفه صبحانه، استخر و سونا، تلویزیون، ماهواره و صندوق امانات است. کشیدن سیگار در تمام اتاق های این هتل ممنوع است. فاصله هتل متروسیتی تا فرودگاه حیدر علی اف حدود ۳۰ دقیقه و تا شهر قدیمی باکو، حدود ۱۰ دقیقه می باشد.

حتما اقامت در این هتل با این قیمت استثنائی بوده و پیشنهاد می شود.

نظرات خودتون رو پس از اقامت در این هتل برای ما ارسال کنید.

 

آدرس دقیق هتل مترو سیتی

۱۵۷ Fətəli Xan Xoyski, AZ1020 Baku, Azerbaijan

 

گالری هتل