هتل ویلا این باکو

هتل ویلا این باکو یکی از هتل های ۴* کشور جمهوری آذربایجان است.
هتل ویلا این یکی از هتل های ۴* معمولی در باکو محسوب میشود، هتل با قیمت مناسب و کیفیت نسبتا خوب که تا مرکز شهر ۱۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد اما به نسبت هزینه ای که میکنید از امکانات خوبی بهره مند خواهید شد.
با معرفی بیشتر هتل همراه ما باشید:

اتاق های هتل

این هتل دارای انواع اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت است که با متراژهای مختلف طراحی شده است از ۱۸ متر تا ۶۰ متر. اتاق ها انواع امکانات از قبیل: تلویزیون، تلفن، دوش، سشوار، حوله، شامپو و … را دارا است.

 

اتاق هتل ویلا این
هتل ویلا این

رستوران هتل ویلا این

در رستوران هتل میتوانید انواع وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام را میل کنید، اگر بیرون از هتل بودید و خسته به هتل برگشتید نگران غذای داغ نباشید؛ غذای داغ در رستوران هتل ویلا این آماده پذیرایی از شماست.

 

رستوران هتل ویلا این
هتل ویلا این

دسترسی هتل 

این هتل در فاصله ۱۵ دقیقه ای با ماشین تا مرکز شهر قرار گرفته است، مترو گنجعلیک هم در نزدیکی ابن هتل قرار دارد. نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید همه چیز در دسترس شماست، مترو و اتوبوس. برای رفتن به سایر نقاط شهر هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید.

 

هتل ویلا این
هتل ویلا این باکو

امکانات هتل

صبحانه، بوفه، اتاقهای یک و دوتخته، اینترنت، برق اضظراری، پله اضطراری، تاکسی سرویس، تلفن، تلویزیون، تهویه مطبوع کامل، خروجی اضطراری، رستوران، صندوق امانات، کافی شاپ، مینی بار، آسانسور.

آدرس دقیق هتل

Ceyhunbəy Hacıbəyli 125, AZ1005 Baku, Azerbaijan

فاصله تا مراکز مهم

فاصله تا سفارت: ۱۰ دقیقه با ماشین

فاصله تا فرودگاه: ۳۰ دقیقه با ماشین

فاصله تا مرکز شهر: ۱۵ دقیقه با ماشین

 

جهت رزرو تور و هتل در باکو با شماره ۰۲۱۶۶۸۹۰۶۸۹ تماس حاصل فرمایید.

 

عکس های بیشتر