هتل کاسپین باکو

هتل کاسپین باکو یکی از هتل های ۳* شهر باکو در کشور جمهوری آذربایجان است.

اگر قصد دارید با هزینه کم در باکو اقامت کنید و همچنین در بهترین نقطه باکو باشید، هتل کاسپین انتخاب بسیار خوبیست؛ پس در ادامه همراه ما باشید تا از این هتل بیشتر برایتان بگوییم.

 

اتاق های هتل کاسپین باکو

شما به محض ورود به هتل کاسپین، با پذیرش هتل روبرو میشوید و سمت راست شما هم رستوران هتل قرار دارد که میتوانید در این رستوران صبحانه خود را میل کنید، برای ورود به آسانسور باید از ۴ یا ۵ پله بالا بروید و بعد سوار آسانسور شوید و بعد از رسیدن به طبقه مورد نظر هم، باز بایستی چند په را طی کنید و بعد وارد راهرو هتل شوید و در آخر هم که به اتاقان میرسید.

شما در این هتل میتوانید اتاق های یک تخته، دو تخته و سه تخته را رزرو کنید؛ اتاق ها معمولیست و بطوریست که در گذشته مسافران از اتاق های این هتل رضایت چندانی نداشتند اما به تازگی، هتل کاسپین با بالا بردن کیفیت خود توانسته که رضایت مسافرین را جلب کند. 

 

دسترسی هتل کاسپین باکو

بهترین قسمت باکو جنوب غرب آن است که شامل خیابان نظامی، شهر قدیمی، بلوار باکو و … است.

هتل کاسپین باکو دقیقا در جنوب غرب باکو قرار دارد و از نظر موقعیت یکی از هتل های محبوب است، نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید، مترو ۲۸ می تنها در چند قدمی شما قرار دارد و بلوار باکو هم دقیقا روبروی هتل قرار گرفته است. با چند دقیقه پیاده روی به مرکز خرید دسترسی پیدا می کنید.

برای رفتن از مرکز شهر و یا هتل به سایر نقاط هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی داشته باشید، تنها با پرداخت چند منات (واحد پول آذربایجان) این سیم کارت را تهیه کنید، حالا هم آماه رفتن به سایر نقاط شهر باشید.

 

امکانات هتل کاسپین باکو

هتل پارک این دارای رستوران، صبحانه، اتاقهای یک و دوتخته ، اینترنت، تلفن، تهویه مطبوع کامل، حمل و نقل، لباس‌شویی‌، رستوران، سرویس فرنگی.

 

فاصله تا مراکز مهم

فاصله تا سفارت: ۵ دقیقه

فاصله تا فرودگاه: ۲۵ دقیقه

فاصله تا مرکز شهر: مرکز شهر واقع شده است.

 

عکس های هتل