هتل کنسول باکو

هتل کنسول باکو یکی از هتل های ۳* کشور جمهوری آذربایجان است که در قسمت شمالی مرکز شهر قرار گرفته است. هتلی به صرفه و نقلی که اکثر افرادی که وقت سفارت دارند این هتل را رزرو میکنند؛ دلیل آن هم نزدیکی این هتل به سفارت کاناداست.

در ادامه با ما باشید:

اتاق های هتل

این هتل در شش طبقه می باشد و انواع اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت را داراست، اتاق ها معمولی و از نظر مساحت هم متوسط است. پس با هزینه کم در این هتل اقامت کنید و خیالتان راحت باشد.

 

اتاق هتل کنسول
هتل کنسول باکو

رستوران و کافه هتل

رستوران هتل هم که برای صرف صبحانه و سایر وعده ها آماده خدمات رسانی به مسافران است؛ پس رستوران کنسول را فراموش نکنید.

 

رستوران هتل کنسول
هتل کنسول باکو

دسترسی هتل

بهترین قسمت باکو جنوب غرب آن است که شامل خیابان نظامی، شهر قدیمی، بلوار باکو و … است.

هتل کنسول باکو حدود ۵ دقیقه با این منطقه فاصله دارد و در کنار هتل، پارک آتاتورک قرار گرفته و برای عصرها میتوانید به این پارک بروید و کمی پیاده روی کنید. نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید؛ مترو گنجلیک و ایستگاه اتوبوس گنجلیک در چند قدمی هتل قرار دارد.

برای رفتن از مرکز شهر و یا هتل به سایر نقاط هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی داشته باشید، تنها با پرداخت چند منات (واحد پول آذربایجان) این سیم کارت را تهیه کنید، حالا هم آماه رفتن به سایر نقاط شهر باشید.

 

پذیرش هتل کنسول
هتل کنسول باکو
امکانات هتل
صبحانه، اتاقهای یک و دو تخته، اینترنت، تاکسی سرویس، تلفن، تلویزیون، تهویه مطبوع کامل، رستوران، روم سرویس، سرویس فرنگی، سشوار، صندوق امانات، لابی، ماهواره
 فاصله تا مراکز مهم
فاصله تا سفارت: ۱۵ دقیقه
فاصله تا قرودگاه: ۳۰ دقیقه
فاصله تا مرکز شهر: ۵ دقیقه
جهت رزرو تور و هتل در باکو با شماره ۰۲۱۷۱۰۵۷۸۹۸ تماس حاصل فرمایید.
.
.
تصاویر بیشتر
.
.