هتل گلدن کاست باکو / Golden Coast Hotel Baku

هتل گلدن کاست باکو یکی از هتل های ۵* کشور جمهوری آذربایجان است.

اگر دلتان خواست در جوار بلوار باکو اقامت داشته باشید و نسیم صبحگاهی صورتتان را نوازش دهد، هتل گلدن کاست انتخاب بسیار خوبیست. هتل گلدن کاست درست مشرف بر دریای خزر قرار گرفته و شما میتوانید از رستوران این هتل نمای زیبای دریا را داشته باشد. ین هتل در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده است ولی به علت برگزاری بازیهای المپیک اروپایی باکو در ماه ژوئن ۲۰۱۵ دوباره بازسازی شده است.

 

اتاق های هتل گلدن کاست باکو

هتل گلدن کاست دارای اتاق های یک تخته، دوتخته، سه تخته، سوئیت میباشد بویژه اینکه کاسپین سوئیت های هتل گلدن کاست از شهرت زیادی برخوردار است. نکنه مثبت دیگری که این اتاق ها دارند، بالکن بسیار بزرگی ست که شما را مهمان یک صبحانه دلپذیر میکند.

 

رستوران هتل گلدن کاست باکو

رستوران اصلی هتل

در رستوران اصلی میتوانید انواع وعده های غذایی و غذاهای آذربایجانی و بین المللی را میل کنید و لذت ببرید فقط به ساعات وعده های غذایی توجه کنید.

صبحانه: از دوشنبه تا یکشنبه، ۷ صبح تا ۱۱ صبح

ناهار: دوشنبه تا یکشنبه از ۱۲ ظهر تا ۱۵

شام: دوشنبه تا یکشنبه ۱۹ تا ۲۳

 

رستوران SAIL هتل گلدن کاست

این رستوران معروف است به رستوران تابستانی هتل گلدن کاست چرا که فقط در فصل تابستان برپاست و انواع وعده های غذایی را ارائه میدهد.

 

دسترسی هتل گلدن کاست باکو

 

این هتل تا مرکز شهر ۲۰ دقیقه پیاده روی دارد، چنانچه شما مایل به پیاده روی هستید این هتل برای شما بسیار مناسب است.

بهترین قسمت باکو جنوب غرب آن است که شامل خیابان نظامی، شهر قدیمی، بلوار باکو و … است.

هتل گلدن کاست باکو ۲۰ دقیقه پیاده با این قسمت فاصله دارد و از نظر موقعیت یکی از هتل های محبوب است مخصوصا برای عاشقان پیاده روی، نگران حمل و نقل عمومی هم نباشید، چند ایستگاه اتوبوس در نزدکی شماست اما برای دسترسی به مترو کمی پیاده روی طولانی خواهد بود.

برای رفتن از مرکز شهر و یا هتل به سایر نقاط هم میتوانید از نرم افزار به صرفه اوبر استفاده کنید، کافیست یک سیم کارت آذربایجانی داشته باشید، تنها با پرداخت چند منات (واحد پول آذربایجان) این سیم کارت را تهیه کنید، حالا هم آماه رفتن به سایر نقاط شهر باشید.

 

 

امکانات هتل گلدن کاست باکو
صبحانه، سالن بدنسازی، استخر و سونا، اتاقهای یک و دوتخته، استخر، اینترنت، پله اضطراری، تالار کنفرانس، تالارهای چند منظوره، تاکسی سرویس، تلفن، تلویزیون، تهویه مطبوع کامل، جکوزی، حمل و نقل، لباس‌شویی‌ و خشکشویی، رستوران، سرویس فرنگی، صندوق امانات، لابی، ماهواره، نزدیکی به ساحل دریا، ویدئو و رادیو مرکزی، یخچال و فریزر، فکس.

 

فاصله تا مراکز مهم

فاصله تا سفارت: ۱۵ دقیقه

فاصله تا فرودگاه: ۴۰ دقیقه 

فاصله تا مرکز شهر: ۱۰ دقیقه

 

عکس های هتل گلدن کاست باکو