رزرو آنلاین تاکسی در باکو

رزرو آنلاین تاکسی در باکو و سایر شهرها و کشورهای جهان در تلفن همراه شما؛ اوبر یک سرویس درخواست تاکسی است که بوسیله آن میتوانید در اکثر کشورهای دنیا (بویژه شهرهای توریستی مانند باکو) از طریق تلفن همراه خودتان (اندروید و آی او اس) درخواست تاکسی دهید.

از ابتدا تا انتهای مسیرتان با خیال آسوده روی صندلی بنشینید و باکو را تماشا کنید؛ همچنین اگر در جیب و کیفتان پول نقد نگهداری نمیکنید از طریق درگاه الکترونیکی این نرم افزار میتوانید هزینه تاکسی خود را پرداخت کنید.

 

 

اوبر همان اسنپ است اما با ویژگی ها و قابلیت های باکویی آن؛ یعنی برای استفاده ازین نرم افزار باید خط آذربایجانی داشته باشید (که قیمت آن هم با توجه به شماره خط از ۵ منات آغاز میشود)
استفاده از اوبر هزینه های شما را نصف میکند که یکی از دلایل محبوبیت سریع این نرم افزار هم کاهش شدید قیمت تاکسی است.
حتی شرکت اوبر به فکر پایین تر آوردن قیمت ها هم میباشد تا مشتریان بیشتری را بخود جذب کند؛ همچنین یکی دیگر از مزایای این نرم افزار امنیت بالای آن میباشد.

شما بدون چانه زدن در رابطه با قیمت با خیال آسوده مسیر خود را طی کنید؛ امتیاز دیگر این نرم افزار این است که اگر برای اولین بار از آن استفاده کنید تا ۱۰ منات (واحد پولی آذربایجان) به شما تخفیف میدهد.

 

تاکسی در باکو

 

اما میرسیم به نحوه ثبت نام در نرم افزار اوبر:

هنگامی که وارد سایت اوبر شدید از طریق گزینه Sign Up میتوانید اقدام به ثبت نام نمایید. در این مرحله شما باید گزینه Ride را انتخاب نمایید زیرا که گزینه Driver مختص کسانی است که میخواهند بعنوان راننده در اوبر شروع به کار کنند.

بعد از ورود به سایت اوبر نوبت میرسد به وارد کردن اطلاعات در فرم ثبت نام؛ این اطلاعات شامل ایمیل، شماره همراه و کارت اعتباری میباشد اما فراموش نکنید که برای تایید نیاز به وارد کردن شماره ای دارید که از طریق پیامک برای شما ارسال میشود و از طریق نرم افزار مورد تایید قرار میگیرد.

 

 

دانلود نرم افزار اوبر

بعد از ثبت نام در سایت اوبر شما میتوانید نرم افزار اوبر را برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید. بعد از نصب برنامه لازم است لاگین نمایید و در اولین مرحله شماره همراه خود را بوسیله  پیامکی که برای شما ارسال شده است و حاوی کد فعال سازی میباشد، تایید نمایید.

 

 

دقیقا کجایید و کدام ماشین را میخواهید؟

دقیقا مانند اسنپ خودمان است کافیست موقعیت خود را مشخص کنید و اگر که GPS گوشی شما روشن باشد که چه بهتر؛ خود تلفن همراه مبدا را مشخص میکند اما مقصد با شماست، مقصد را انتخاب میکنید و سپس نوبت به انتخاب نوع ماشین میرسد؛ انواع ماشین هایی که در نرم افزار اوبر میتوانید استفاده کنید به قرار زیر است:

Black Car: این سرویس اصلی Uber می باشد. با انتخاب این گزینه، یک ماشین sedan آخرین مدل (ماشینی که شاسی بلند نیست) برای شما ارسال می شود که ظرفیت ۴ نفر را دارد.

Taxi: با انتخاب این گزینه شما برای شما تاکسی هایی که با Uber قرارداد دارند ارسال می شود. با این تفاوت که پرداخت شما به آن ها از طریق اپلیکیشن خواهد بود.

UberX: با انتخاب این گزینه ی یک ماشین معمولی با طرفیت ۴ نفر برای شما ارسال خواهد شد.این گزینه مقرون به صرفه ترین سرویس Uber می باشد.

SUV: با انتخاب این گزینه یک ماشین SUV (در ایران به شاسی بلند آن ها را می شناسیم) با ظرفیت ۶ نفر برای شما ارسال می شود.توجه داشته باشید این گزینه گران تر از سرویس Black Car است.

LUX: با انتخاب این گزینه شما در خواست یک ماشین آخرین مدل لوکس را کرده اید . گران ترین سرویس Uber همین گزینه می باشد.

 

اما چند نکته حائز اهمیت

* هنگامی که مکان و وسیله ی مورد نظر را انتخاب می کنید، Uber یک زمان تقریبی را برای رسیدن ماشین به شما اعلام می کند. در صورتی که در زمان گفته شده ماشین در مکان شما حاضر نبود مجددا از طریق اپلیکیشن تلاش نمایید.

* اپلیکیشن Uber ، شماره تماس راننده را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورتی که سوال و یا مشکلی دارید با راننده تماس بگیرید.

* هزینه ی لغو درخواست ماشین، در صورتی که بیش از ۵ دقیقه از درخواست شما گذشته باشد بین ۵ تا ۱۰ دلار است.

* هزینه ی ورودی ماشین ها با توجه به شهر درخواستی، زمان و … متفاوت است.

* حتما قبل از سوارشدن از طریق اپلیکیشن بررسی نمایید ماشین و راننده ی مورد نظر همان ماشین و راننده ایست که Uber برای شما اختصاص داده است. اپلیکیشن Uber نام و تصویر راننده را در اختیار شما قرار می دهد.

* برای امنیت بیشتر می توانید با انتخاب گزینه ی “Share My DETA” مکان تان را به صورت لحظه ی با یکی از دوستان یا آشنایانتان به اشتراک بگذارید.

 

 

حواستان به نحوه محاسبه باشد

نرم افزار اوبر بر اساس زمان و طول سفر از شما هزینه دریافت میکند؛ اگر سرعت ماشین کمتر از ۱۸ کیلومتر بر ساعت باشد هزینه بر اساس زمان محاسبه میشود و اگر راننده با سرعت بیشتر از ۱۸ کیلومتر بر ساعت باشد بر اساس مسافت محاسبه میشود.

دقت داشته باشید در تنظیمات سایت گزینه هایی نیز مربوط به پاداش برای رانندگان نیز می باشد و حتما از قبل از فعال یا عدم فعال بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.

 

برای رزرو تور باکو با شماره زیر تماس حاصل فرمائید:

۷۱۰۵۷۸۹۸ – ۰۲۱