تور انگشت نگاری سفارت کانادا در باکو

اگر شما هم برای انگشت نگاری سفارت کانادا دنبال یه کشور نزدیک با قیمت مناسب می‌گردید حتما تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

همان‌طور که می‌دانید به خاطر فعال نبودن سفارت کانادا در ایران شما برای گرفتن ویزای کانادا باید به سفارت این کشور در کشوری دیگر مراجعه کنید. برای این کار باید مراحلی را طی کنید که شاید چندان با آن مراحل آشنا نباشید.یکی از مهم‌ترین مراحل گرفتن ویزا، انگشت نگاری است. برای آشنایی با تورانگشت‌نگاری باکو با ما همراه باشید:

 

[rev_slider alias=”slider-1″][/rev_slider]

 

تور انگشت نگاری سفارت کانادا در باکو

برای رفتن به باکو جهت انگشت‌نگاری دو مدل تور را می توانید انتخاب کنید: یکی اینکه فقط برای سفارت اقدام کنید و یکروزه به ایران برگردید که هم می‌توانید هوایی بروید و هم زمینی؛ دومین راه این که حالا که به باکو می‌روید از فرصت استفاده کنید و چند روزی را علاوه بر سفارت در باکو به گشت و گذار بپردازید؛ هم فال است و هم تماشا.

شرایط تور یکروزه ویژه انگشت نگاری سفارت کانادا

بصورت هوایی:

بدلیل اینکه پروازهای باکو بصورت روزانه وجود دارد شما می‌توانید با پروازهای بامداد که ساعت ۲:۳۰ از تهران به سمت باکو حرکت می‌کنند رفته و با پروازهای ۲۳:۳۰ همان روز به ایران برگردید. شما تنها نیم ساعت برای کار انگشت نگاری خود زمان نیاز دارید و بقیه روز را فرصت دارید تا در شهر گردش کنید.

 

بصورت زمینی:

برای رفتن به صورت زمینی به باکو باید به ترمینال غرب تهران بروید سوار اتوبوس‌های تهران-باکو که در روز های شنبه، سه شنبه، چهارشنبه حدود ساعت ۸ شب به مقصد باکو حرکت می‌کنند بشوید.  شما حدود ۱۳ ساعت در راه خواهید بود و حدود ساعت ۱۱ به باکو می‌رسید. بر عکس سفر با هواپیما شما نمی توانید همان شب به تهران برگردید چون اتوبوس‌های باکو به تهران فقط صبح‌ها حدود ساعت ۸ یا ۹ حرکت می‌کنند و شما باید یک شب را در باکو به استراحت بپردازید. به یاد داشته باشید که اتوبوس‌ها از باکو فقط روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه به سمت تهران حرکت می کنند..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط اتوبوس تهران به باکو و بالعکس روی لینک مقابل کلیک کنید . مطالعه بیشتر

 

هتل های پیشنهادی نزدیک سفارت کانادا در باکو

هتل های سه ستاره :

هتل کنسول

هتل های پنج ستاره :

هتل مترو سیتی

هتل ریچ

برای مشاهده اطلاعات هتل ها روی نام هر هتل کلیک کنید.

 

شرایط تور چند روزه ویژه انگشت نگاری سفارت کانادا

اگر میخواهید در کنار کار انگشت نگاری سفارت کانادا تجربه یک تور بیادماندنی را هم در باکو داشته باشید فقط کافی است روی لینک های زیر بزنید و اطلاعات تور هوایی و زمینی باکو رو مشاهده کنید.

تور زمینی باکو

تور هوایی باکو

 

برای مشاوره تور انگشت نگاری سقارت کانادا میتوانید با شماره ۶۶۸۳۴۰۳۲ – ۰۲۱ و یا شماره همراه ۰۹۱۰۴۹۷۴۴۱۴ تماس بگیرید.