رستوران های برند در باکو

رستوران های برند در باکو

شهر باکو، یا به ترکی آذربایجانی (Baki)، پایتخت جمهوری آذربایجان، بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندر این کشور است. این شهر بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب‌شوران قرار گرفته و یکی از مناطق نفت‌خیز جهان به شمار می رود. باکو هم چنین پر جمعیت‌ترین و یکی از زیباترین شهرهای منطقه قفقاز است. وجود تعداد بسیاری از پارک‌های ساحلی و برگزاری برنامه‌های متعدد هنری از جمله موسیقی، تئاتر و اپرا جاذبه خاصی به این شهر بخشیده است.

.

.

یکی از دغدغه های کسانی که به این شهر زیبا سفر میکنند رفتن به رستوران های برندیست که در سراسر دنیا وجود دارد؛ بله باکو هم مانند سایر شهرهای بزرگ، دارای چنین رستوران هایی است که به بهترین نحو از شما پذیرایی میکند. در ادامه چند رستوران برند در باکو را به شما معرفی میکنیم.

.

رستوران کی اف سی باکو | KFC RESTAURANT BAKU

رستوران کی اف سی در باکو، در سال ۲۰۱۲ با مساحتی بالغ بر ۱۶۰۰ متر مربع و ظرفیت صندلی ۳۰۰ نفر افتتاح شد. طعم لذت بخش غذا را با هزینه کم میتوانید در این رستوران بچشید، قیمت ها هم بسیار با صرفه است از حدود ۱ منات (واحد پول آذربایجان) شروع میشود. کی اف سی باکو سالانه ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ هزار غذا را به مشتریانش در باکو تحویل میدهد که در نوع خود یک آمار بسیار بالا است. این رستوران در ایستگاه قدیمی راه آهن باکو قرار دارد.

در میان ۱۲۰ شعبه کی اف سی در دنیا، شعبه باکو بزرگترین آن میباشد.

.

.
رستوران مک دونالد باکو | McDonald’s Baku

این رستوران در نزدیکی میدان فواره های باکو قرار گرفته است و انواع اقسام غذاهای خوشمزه را سرو میکند. فکرش را بکنید در باکو قدم زده اید و به کلی خسته شده اید یک غذای گرم و خوشمزه حسابی شما را سر حال میکند.
.

.

رستوران معروف کینگ برگر | burger King Baku

رستوران کینگ برگر هم یکی از همان هایی است که گردشگران در باکو حسابی دنبال آن میگردند؛ بهتر است بدانید که این رستوران در مراکز خریدی همچون: گنجعلیک مال، ۲۵ مال و پارک بلوار قرار دارد. 

.

.

برای آگاهی از هزینه های عمومی در باکو وارد لینک شوید.
برای آگاهی از حمل و نقل باکو وارد لینک شوید.