مراکز خرید باکو که خیلی پیشنهاد می شود

همه از ما میپرسند مراکز خرید باکو کجاست!
باکو رفتیم کجا خرید کنیم؟
مراکز خرید ارزان و با کیفیت؟
برندها کجا شعبه دارند؟
ما به شما میگوئیم 

 

اگر بدنبال مراکز خرید باکو بصورت عمده، ارزان و باکیفیت هستید

اگه تو خرید حرفه ای هستید و دنبال سوغاتی یا کلا لباس یا کالای ارزان قیمت و صد البته با کیفیت هستید حتما و حتما یه سر به بازار های بینه و صدرک بزنید و زمان خودتون رو بی دلیل در فروشگاه های مارک تلف نکنید تو نقشه پایین مسیر رسیدن به بازار های بینه و صدرک مشخص شده که میتونید از اون کمک بگیرید و یه نکته رو در نظر بگیرید که چون یخورده از شهر فاصله داره برای بهره کافی از این بازار بزرگ زمان زیادی نیاز دارید پس صبح زود بیدار شید و خرید رو در بینه و صدرک شروع کنید.

 [map lat=”40.319798″ lng=”49.726326″ height=”400″ zoom=”13″ icon=”” title=”” ]نقشه راهنمای بازار بینه و صدرک[/map]

و اما مراکز خرید باکو ویژه مارک پوش های محترم :

اگه بخوایم یخورده واقع گرایانه به موضوع نگاه کنیم باید بگم که، کسی باکو نمیاد برای خرید که بخواد بره بیرون شهر و یک روز کاملش رو از دست بده ولی همونطور که گفتم یسری ها هستن خیلی حرفه ای عمل میکنن که روی صحبت من با اونا نیست بلکه روی صحبت من با اون قشر هست که تو خرید حرفه ای نیستن و میخوان محض تماشا و شاید خرید، اونم دو تا دونه پاشن برن بیرون شهر برای خرید که پیشنهاد من خرید همین دو تا دونه جنس از فروشگاه های داخل شهر هست.

البته اینم اشاره کنم که حالا دخل شهر هم همش مارک نیست و جنس خوب میتونید پیدا کنید با قیمت مناسب.

اگه بخوایم فروشگاه هارو به ترتیب از متوسط به قوی از نظر لوکس بودن مرتب کنید بصورت زیر در میاد:

۱- مرکز تجاری ۲۸: ویژه اونایی که هتلشون مرکز شهر هستش و خیلی حال گشتن ندارن و میخوان یه جنس خوب با قیمت مناسب بخرن و برن سراغ گشت و گذار خودشون.

البته لباس های مارک هم کم نداره و برند های ZARA، MANGO، NEW YORK و بقیه دوستان هم هستن ولی خیلی اونایی که دنبال مارک هستن رو داخل این فروشگاه پیدا نمیکنید و این برند ها با وجود حضورشون در این فروشگاه ولی اغلب خالی از مشتری هستند.

مرکز خرید 28 مال باکو

 [map lat=”40.379111″ lng=”49.846886″ height=”400″ zoom=”13″ icon=”” title=”” ]نقشه راهنمای فروشگاه ۲۸ مال[/map]

۲- گنجلیک مال: خب یخورده که بخوایم زمان بیشتری بذاریم برای خریدمون میتونیم به گنجلیک هم یه سری بزنیم تا از خرید خوب عقب نیوفتیم.نمیتونم بگم خیلی تفاوت وجود نداره بین گنجلیک و ۲۸ مال ولی خب برا اونایی که هنوزم میخوان با قیمت مناسب جنس خوب بخرن گنجلیک هم پیشنهاد میشه، اگه با ماشین خودتون میرید گنجلیک یه پارکینگ داره که البته رایگان نیست و ۳ منات میگیره ولی چون یخورده دوره از مرکز شهر معمولا یا با ماشین خودتون میرید یا با تاکسی البته نزدیکش مترو گنجلیک هم هست.طبقه -۱ بازار استور رو داریم با قیمت های خوب و طبقات بالایی که میتونید با آسانسور شیشه ای به اون طبقات مراجعه کنید هم لباس هست هم سیسمونی هم در طبقات بالایی رستوران های متنوع برای سلیقه های متفاوت.

 [map lat=”40.400039″ lng=”49.852943″ height=”400″ zoom=”13″ icon=”” title=”” ]نقشه راهنمای فروشگاه گنجلیک مال[/map]

فروشگاه های لوکس باکو

حالا یخورده بریم سراغ فروشگاه های لاکچری باکو ویژه اونایی که خیلی لارژ هستن و دنبال کالا های لوکس و یونیک میگردن:

۳- پورت باکو مال: اونایی که برند پوش هستن خوب توجه کنن، پورت باکو یکی از فروشگاه هایی هست که هرکسی تو اون پا نمیذاره مگر اینکه ۲۰۰۰ مانات به بالا تو جیبش داشته باشه، ولی اجناسش همگی برند هستند.

مراکز خرید باکو

 [map lat=”40.375475″ lng=”49.860062″ height=”400″ zoom=”13″ icon=”” title=”” ]نقشه راهنمای فروشگاه پورت باکو مال[/map]

اگه بخوایم به فروشگاه ها و مغازه های برند باکو اشاره کنیم حتما باید به ۴-مترو پارک، ۵-آف مال، ۶-پارک بولوار و مغازه های کنار بولوار شهر اشاره کنیم.

 

در مورد یک یک فروشگاه ها تو مطالب دیگه سایت در بخش مراکز خرید میتونید مطالعه کنید