مسابقات فرمول یک باکو

مسابقات فرمول یک باکو را نه در خانه بلکه در جایگاه ببینید.

یازدهمین مرحله از فرمول یک فصل ۲۰۲۰ از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ خرداد ماه(۰۴ به ۰۷ ژوئن) در پیست شهری باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. مهمان پنجمین دوره مسابقات فرمول یک اروپا باشید.
مثل سال گذشته شرکت اولدوز گشت شرق کارگزار مستقیم تورهای آذربایجان، برای شرکت کردن شما در این رقابت ها همراه شماست.

 

از بریتانیا تا باکو

 گرندپری (جایزه بزرگ) اروپا رقابتی است که سالانه در یکی از پیست های اروپایی فرمول یک برگزار می شود و این رقابت از سال ۱۹۸۳ در تقویم فرمول یک جا داشته در سال اول این رقابت در پیست برندز هچ بریتانیا برگزار شد و طی مدت ها رقابت در پیست های نوربورگ رینگ، دانینگتون، خرز و والنسیا برگزار شد و بیشترین رقابت متعلق به پیست نوربورگ رینگ آلمان است با ۱۲ بار استفاده از این پیست برای گرندپری اروپا رقابت ۵ دوره در پیست شهری والنسیا، دو دوره در خرز و برندز هچ و یک بار در پیست دانینگتون برگزار شده است اما امسال این رقابت در مکانی شرقی تر و در آذربایجان برگزار می شود میزبان این دوره از رقابت گرندپری اروپا شهر بادها و پیست شهری باکو است و این اتفاق برای پنجمین بار رخ می دهد.

 

مسابقات فرمول یک باکو

اما از پیست باکو بیشتر بدانیم 

مگر میشود هرمان تیلکه طراح پیست باشد و بازی دیدنی نباشد؟
سریع ترین پیست شهری دنیا را خواهید دید؛ با طول ۶ کیلومتر و ۲۰ پیچ، این پیست از بناهای زیبای شهر باکو مثل میدان آزادلیق، خانه ی دولت، برج دختر، خیابان نفت چیلر و شهر باستانی باکو می گذرد و نوید دیدن رقابتی هیجان انگیز در یکی از زیباترین پیست های دنیا را به ما می دهد.
همانند بسیاری از پیست های خیابانی، مسیری باریک دارد، اما به لطف مستقیمی‌هایی که برای آن تعبیه شده است، پیستی بسیار سریع می باشد. بیشترین سرعت در پیست به ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که بین پیچ های ۲۰ و ۱ است.

 

مسابقات فرمول یک باکو

 

یکی از قسمت‌های جالب پیست، مسیر باریک بین پیچ‌های ۷ تا ۱۲ است که تنها ۷٫۶ متر عرض دارد، این مسیر همان‌ قدر که برای ما دوست‌داشتنی است، برای یک راننده سخت است و سبقت گرفتن در آن تقریبا غیرممکن است.
این فصل با پهن تر شدن ماشین های فرمول یک کار از قبل هم سخت تر می شود.

 

مسابقات فرمول یک باکو

اما اگر دلتان میخواهد روی صندلی های کنار پیست بنشینید و این مسابقات هیجان انگیز را از نزدیک ببینید با تور مسابقات فرمول یک با شماییم.

میرسیم به خدماتی که شرکت اولدوز گشت شرق به شما ارائه میدهد.
این تور شامل اقامت در هتل با صبحانه (هتل های باکو بصورت صبحانه میباشد)، بلیط رفت و برگشت هواپیما آزال و ماهان با بار،  ویزای توریستی، بیمه مسافرتی، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، هتل با صبحانه و با منظره‌ ویوی شهری یا ساده (اتاق با ویو دریا یا اتاق بالکن دار هزینه مجزا دارد) بازدید از ایچری شهر یا همان شهر قدیمی و قیز قالاسی یا همان قلعه دختر باکو، بازدید از بام باکو و شهید لر خیابانی، بازدید از موزه نظامی آذربایجان، پذیرایی در رستوران مخصوص ساحلی با منو باز و بازدید از بلوار ملی و مرکز فرهنگی حیدرعلی اف و برگشت به هتل.

ضمنا شرکت اولدوز گشت شرق بلیط های مسابقات فرمول یک را هم برای شما عزیزان همراه با تور تهیه میکند همراه با تعیین جایگاه.

 

مسابقات فرمول یک باکو

برای رزرو تورهای فرمول یک با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۷۱۰۵۷۸۹۸

عکس های بیشتر مسابقات فرمول یک همراه با کنسرت خوانندگان معروف

 

مسابقات فرمول یک باکو

مسابقات فرمول یک باکو

مسابقات فرمول یک باکو

 نویسنده : زهرا ترکمانه