مسافرت با هواپیما به آذربایجان

پروازهای مسیر هوایی تهران – باکو و بالعکس با هواپیماهای مدرن ایرباس ۳۲۰ و ۳۱۹ بمدت یک ساعت ده دقیقه به طول می انجامد.ضمنا ساعت رسمی کشور جمهوری آذربایجان نیم ساعت جلوتر از کشور ایران میباشد.

این پروازها از طریق هواپیمایی دولتی آذربایجان به صورت اختصار هواپیمایی آزال AZAL با ده پرواز در هفته منظم انجام می شود.

روزهای پروازی مسیر تهران- باکو- تهران

پرواز آزال آذربایجان: همه روزه

پروازهای باکو با هواپیمایی شرکت آذربایجان ایرلاینز همانند سایر پروازهای خارجی از فرودگاه امام انجام می‌شود، لذا جهت راحتی خود سه ساعت قبل از سفر در فرودگاه حاضر شوید. در کل پروازهای مسیر تهران – باکو و بالعکس از کوتاهترین  مسیرهای خارجی ایران محسوب می‌شود، لذا برای کسانی که تمایلی به اتلاف وقت و تحمل خستگی‌های روحی و جسمی مسیر طولانی تهران-باکو از طریق زمینی را ا ندارند توصیه می‌شود به صورت هوایی به باکو سفر کنند.

پروازهای هواپیمایی آذربایجان که معمولا در ساعات اولیه بامداد انجام می‌شوند برای افرادی که تمام روز بعد را برای انجام کارهایشان لازم دارند مناسب ترند.

علاوه بر این ساعات روزهای یکشنبه ساعت ۱۱:۳۰ ظهر، سه شنبه و پنجشنبه ۱۴ ظهر نیز پرواز دارد. پروازهای برگشت این هواپیمایی هم که آخر شب انجام می‌شوند بسیار ایده‌آل محسوب می‌شوند و علاوه بر این برای افرادی که تمایل به پرواز در ساعات آغازین روز دارند میتوانند روز های یکشنبه،سه شنبه و پنجشنبه را انتخاب کنند.

 نحوه تهیه بلیط مسیر تهران- باکو- تهران

دفتر هواپیمایی آذربایجان AZAL در تهران هم اکنون در خصوص صدور بلیط‌های تهران-باکو خدماتی ارائه نمی‌کند و این امر را به آژانس‌‌های هواپیمایی دارای مجوز·بند الف برای صدور بلیط واگذار کرده است. شما می توانید با مراجعه به آژانس مسافرتی اولدوز گشت شرق بلیط تهیه فرمایید.

 و اگر هم شهرستان هستید و یا به هر دلیلی نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید اصلا نگران نباشید. چون همکاران ما می توانند بلیط را برای شما ایمیل نمایند.