نحوه اجاره آپارتمان در باکو

جهت رزرو آپارتمان ها با شماره  ۰۹۱۰۴۹۷۴۴۱۴  تماس حاصل فرمائید

 

 

 همه چیز درباره اجاره آپارتمان مبله در باکو

 کرایه کردن منزل شخصی یا اجاره آپارتمان مبله همواره یکی از گزینه های مسافران در سفرهای داخلی و خارجی بوده است. معمولا مسافرانی که تجربه سفر قبلی به مقصدشان را داشته اند و زبان آن جا را می شناسند، اقدام به کرایه منزل یا آپارتمان می کنند. کرایه کردن آپارتمان نسبت به رزرو هتل، هم دارای مزایایی است و هم معایبی. ما در این نوشته سعی داریم شما را با چگونگی اجاره آپارتمان در باکو آشنا کنیم؛ پس با ما همراه باشید:

 

شهر باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان در ساحل غربی دریای خزر و در شبه جزیره آب شوران واقع شده است. جمعیت باکو حدود ۳ میلیون نفر و مساحت آن ۲۸۵ کیلومتر است که بزرگترین شهر جمهوری آذربایجان به حساب می آید. شهر باکو از سه بخش تاریخی، دوران کمونیستی، و جدید تشکیل شده است که بخش تاریخی بیشتر توریست پذیر است و گردشگران آن جا را برای بازدید انتخاب می کنند. از چند سال پیش مدرن سازی بخش های قدیمی تر باکو همزمان با ساخت شهرک های جدید شروع شده است که با این حساب نمی شود مرزبندی دقیقی برای بخش کمونیستی و بخش مدرن شهر قرار داد.

وضعیت عمومی آپارتمان های باکو

در باکو همه نوع آپارتمانی می توان پیدا کرد از آپارتمان های مدرن با همه امکانات بگیرید تا آپارتمان هایی فرسوده با امکانات کمتر و البته قیمت پایین تر. به علت این که در گذشته دولت متولی بسیاری از امور شهری بود هنوز هم ممکن است برخی از مردم باکو، حفظ زیبایی و اهمیت نمای بیرونی ساختمان ها و حتی فضاهای عمومی داخلی مثل راهروها و راه پله ها را وظیفه دولت بدانند و بنابراین نمای بیرونی ساختمان ها چندان دلپذیر نباشد با این حال به علت وجود فرهنگ توریست پذیر مردم باکو، داخل آپارتمان ها مرتب و مناسب گردشگران است.

 

جهت مشاوره اجاره یا خرید ملک با ما تماس بگیرید ۰۹۱۰۴۹۷۴۴۱۴

(هزینه مشاوره ۱٫۵ میلیون تومان)

فرستادن موارد مناسب جهت انتخاب – راهنمایی محله های مختلف – بازدید از نزدیک به نمایندگی – چانه زنی جهت اجاره با قیمت مناسب 

 

اجاره آپارتمان در باکو برای چه کسانی مناسب است

شما اگر گروهی سفر کرده اید و می خواهید پول کمتری برای هزینه اقامت بپردازید، اجاره آپارتمان می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. منتها باید به خاطر داشته باشید که امکانات و خدمات هتل را در اختیار نخواهید داشت. باید غذای را خودتان بپزید، نظافت منزل را خودتان انجام دهید و اقلام مصرفی را خودتان تهیه کنید. اگر بار اول است که باکو می روید یا زبان ترکی آذربایجانی را بلد نیستید یا نمی خواهید چند روز سفر خود را به پخت و پز و رفت و روب بپردازید بهتر است در تصمیمتان برای کرایه آپارتمان بیشتر فکر کنید یا با شرکت های معتبر کارگزاری گردشگری آذربایجان مشورت کنید.

بهترین محله های باکو برای اجاره آپارتمان

طبیعتا هرچه آپارتمان شما به مناطق تاریخی و جاذبه های گردشگری شهر نزدیکتر باشد بهتر است اما ممکن است قیمت آپارتمان در این مناطق کمی گران باشد یا آپارتمان های قدیمی نصیب شما بشود؛ در این صورت بهتر است مناطقی را انتخاب کنید که دسترسی راحت تری به ایستگاه های مترو یا اتوبوس داشته باشد.

و در آخر پیشنهاد ما برای اجاره آپارتمان در باکو

شما اگر بخواهید شخصا دنبال آپارتمان بگردید باید هم زمان زیادی را صرف کنید و هم ممکن است دلالان، آپارتمان هایی با قیمت بالاتر را به شما اجاره دهند. ما به شما استفاده از خدمات یکی از با سابقه ترین کارگزاران گردشگری آذربایجان که این کار را با قیمت مناسب و در اختیار گذاشتن آپارتمان های درخور حال شما، انجام می دهد را پیشنهاد می دهیم.

 

آپارتمان های پیشنهادی ما در باکو دارای امکانات و مزایای زیر است:

۱- طرف معامله بودن با شرکت های معتبر و عدم نیاز به چانه زنی با مالکان و دلالان

۲- واقع بودن در مرکز شهر به طوری که با ۵ دقیقه پیاده روی می توان به میدان فواره رسید.

۳- وجود آپارتمان های تک واحدی با متراژ ۲۰۰ متر و سه اتاق خواب در هر واحد.

۴- نظافت هر روزه واحدها توسط مامور نظافت.

۵- دارا بودن امکانات کامل آشپزخانه و وسایل پخت و پز.

۶- اینترنت پرسرعت وای فای رایگان

۷- قیمت بسیار مناسب و ارزان

مطالب پیشنهادی :

 

جهت مشاوره اجاره یا خرید ملک با ما تماس بگیرید ۰۹۱۰۴۹۷۴۴۱۴

(هزینه مشاوره ۱٫۵ میلیون تومان)

فرستادن موارد مناسب جهت انتخاب – راهنمایی محله های مختلف – بازدید از نزدیک به نمایندگی – چانه زنی جهت اجاره با قیمت مناسب